KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14861003
nr 1486 1003
Oidentifierad konstnär, insjölandskap, troligen Alfred Thörne, ej signerad. Olja på duk, 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:29:47
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
4.800 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
- Klassiska
29 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska